top of page

Sztuka Smaku

crème de la crème

Cake me-33.jpg

Doskonałość
w każdym kawałku

Jesteśmy tu, aby tworzyć słodkie dzieła, które będą pamiętane przez Was na zawsze! Kiedy decydujesz się na Cake Me, decydujesz się na jakość. To nie tylko puste słowa- oto dowód!
Certyfikat od Polskiego Stowarzyszenia Konsultantów Ślubnych, który potwierdza, że nasza Autorska Pracownia Cukiernicza spełnia najwyższe standardy. To nie tylko pokazuje naszą pasję i zaangażowanie, ale przede wszystkim gwarantuje Wam, nasi drodzy Klienci, niezrównaną jakość świadczonych usług!
Jesteśmy dumni, że możemy być częścią Waszych ślubnych marzeń!

Projekt bez nazwy(116)_edited_edited_edited_edited_edited_edited.png

Sercem naszych wypieków jest autentyczność

Łączymy tradycyjne rzemiosło z nowoczesną sztuką cukierniczą, aby zapewnić niezapomniane wrażenia smakowe. 

W jaki sposób?

Wykorzystujemy starannie wyselekcjonowane produkty i naturalne składniki z lokalnych gospodarstw. Stawiamy na smak, używając świeżych jaj, prawdziwego masła prosto z żuławskiej mleczarni, ekologicznej mąki z najstarszego warmińskiego młyna, sezonowych owoców. i najlepszej belgijskiej czekolady.

Zamówisz u nas zarówno tradycyjne, ulubione smaki jak i nietuzinkowe, nowoczesne połączenia o wyrazistych teksturach, których nie znajdziesz na rynku.

Tworzymy indywidualne projekty tortów, które są małymi dziełami sztuki. Każde zamówienie jest unikalne, pełne staranności i pasji, którą wkładamy w naszą pracę.

Nasze słodkości to nie tylko przyjemność,

ale także Wasze wyjątkowe wspomnienia.

 


Oferujemy dowóz do Trójmiasta, Elbląga oraz innych zakątków Polski.

Sprawdź nasze dzieła w social mediach

  • Facebook
  • Instagram
bottom of page